GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GÜMÜŞKOD Kodlama Eğitimi Projesi

Bir Fikrim Var Yarışması Ödül Töreni yapıldı.

İlçe merkezimizde ilkokul, ortaokul ve lise kademelerinde eğitim gören öğrencilerimize yönelik düzenlenen yarışmaya 93 projeyle yoğun bir katılım sağlandı. Yarışma 25 danışman öğretmenimizin rehberliğinde 103 öğrencimizin proje fikirleriyle gerçekleşti. Yoğun ilgi gösteren öğrencilerimize, danışman öğretmenlerimize, okul idarelerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
Bir Fikrim Var Yarışması Ödül Töreni yapıldı.

GÜMÜŞKOD Bir Fikrim Var! yarışması, kodlamanın eğitimdeki önemini vurgulamak, bu alanda fikir üreten, uygulama geliştiren gençlerimizin çalışmalarına güç katmak ve yetişmekte olan kuşakları özendirmek amacıyla, Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilmiştir.

Yarışma HAYALİNDEKİ ROBOTU ÇİZ (İLKOKUL ÖĞRENCİLERİ), PANDEMİ SÜRECİNDE ROBOT ROLÜ (ORTAOKUL), MOBİL UYGULAMA (LİSE) üç ayrı kategoride düzenlendi. 

 

Bir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var YarışmasıBir Fikrim Var Yarışması

01-06-2021

 

 

01-06-2021

 

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077 176

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.