GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GÜMÜŞKOD Kodlama Eğitimi Projesi

Temel Robotik Kursu Öğretmen Eğitimi tamamlandı (25 - 29 Kasım )

Eğitimde robotların kullanımı konusunda bilgi ve becerilerini artırmak amacıyla Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarımızda görev yapan gönüllü öğretmenlerimize yönelik, GÜMÜŞKOD il koordinatörü Yasin DEMİR tarafından 25.11.2019- 29.11.2019 tarihleri arasında Gazipaşa Ortaokulu'nda hizmet içi 30 saatlik Temel Robotik Kursu verilmiştir.
Temel Robotik Kursu Öğretmen Eğitimi  tamamlandı (25 - 29 Kasım )

Merkez Gazipaşa Ortaokulunda farklı branşlardan gönüllü öğretmenlerimize yönelik 25.11.2019- 29.11.2019 tarihleri arasında kodlama eğitimi ve eğitimde robotların kullanımı konusunda bilgi ve becerilerini artırmak amacıyla Temel Robotik Kursu verilmiştir. Kursumuzu ziyaret eden İl Milli Eğitim Şube  Müdürümüz Hüseyin ERDEN, kursa katılım sağlayan, dersten sonra önemli bir zamanlarını kodlama eğitimine harcayan öğretmenlerimize teşekkür ederek, kodlama eğitiminde her türlü desteği verebileceğimizi belirtti.  Kursta Bilgisayarsız kodlama etkinlikleri, Problem Çözme, Algoritma ve Akış diyagramı, Robot donanım ve yazılım bileşenleri, Kablolu kablosuz veri aktarma yöntemleri gibi konular üzerinde durulmuş, kursa farklı okul seviyelerinden ve branşlarından 14 öğretmenimiz katılmıştır. Emeği geçen idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

 

Temel Robotik KursuTemel Robotik KursuTemel Robotik KursuTemel Robotik KursuTemel Robotik KursuTemel Robotik KursuTemel Robotik KursuTemel Robotik KursuTemel Robotik KursuTemel Robotik KursuTemel Robotik KursuTemel Robotik KursuTemel Robotik KursuTemel Robotik Kursu

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077 176

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.